Mapa Tożsamości

Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

Poszukujesz prawdy o sobie i o otaczającym Cię świecie? To dobrze! Jesteś we właściwym miejscu, o właściwym czasie. Powiem więcej! Masz w sobie wszystkie zasoby potrzebne w tym momencie, aby wyruszyć w podróż i odkryć prawdziwego i prawdziwą siebie. Jesteś doskonała taka jaka jesteś i Ty również jesteś doskonały taki jaki jesteś teraz. Jesteś  Bohaterem, a ja Drogowskazem na Twojej drodze. Zapraszam Cię w podróż po Twojej mapie tożsamości. Pracując ze mną odkryjesz kim jesteś, gdzie jesteś i gdzie chcesz iść dalej. Zwiększysz swój potencjał i pewność siebie, zaczniesz konsekwentnie realizować swoje życiowe plany, aspiracje i cele. Wzrośniesz w moc i w energię do działania. Zwiększysz swoje zadowolenie z życia, a tym samym poprawisz jego jakość. Nauczysz się zarządzać swoimi stanami emocjonalnymi. Ze stanu CHCĘ będziesz płynnie przechodzić do stanu MAM.

Krok pierwszy: uświadomisz sobie, kim jesteś i gdzie jesteś teraz.

Krok drugi: uświadomisz sobie, gdzie chcesz iść dalej.

Krok trzeci: zaplanujesz drogę.

Krok czwarty: wyruszysz w podróż Bohatera.

 

Zamów Coaching osobisty  

Stawka pracy coacha: 270zł brutto/godzina dla osób indywidualnych

 

Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

Dzięki coachingowi możesz ustalić konkretne cele, zoptymalizować swoje działania, podjąć trafniejsze decyzje i pełniej korzystać ze swoich naturalnych umiejętności w zakresach związanych z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem a także relacjami interpersonalnymi. Z cochem podążysz ku zmianie.

 

Zapraszam również firmy i instytucje do współpracy.

Zamów Coaching grupowy

Zamów Coaching zespołowy

Stawka pracy coacha 6h: 900zł brutto osoba